Liitumine Eesti Naabrivalvega ja “Muki-kaki” prügikastid

Seltsi juhatuse liige Üllar võttis oma südameasjaks turvalisuse tagamise ja ühe lahendusena sai 20. novembril sõlmitud MTÜ Eesti Naabrivalve ja Lille Asumiseltsi vaheline koostööleping. Allkirja liitumiseks andsid 9 majapidamist, aga tegelikkuses on nüüd kogu asum Naabrivalve piirkond. On vaja leida need õiged kohad ja majad kuhu saab sildid kinnitada. Lisainfot kuidas Naabrivalve süsteem toimib saab esmalt nende kodulehelt: www.naabrivalve.ee, asumiseltsi kontaktisikuks on Üllar Lainela, kellega samuti võib julgelt ühendust võtta aadressil yllar.lainela@ecoproject.ee.

Edaspidi võime teha ka samasisulisi koolitusi.

Sõbralik naeratus ja “Tere!” naabrile olgu esimene samm, et muuta tõeliselt koduks piirkond, kus elate. /lause Naabrivalve kodulehelt

 

Juba esimesel asumiseltsi koosolekul, 3.mail.2018 tehti ettepanek prügikastide paigaldamiseks meie asumisse, kus on palju haljasalasid ja koertega jalutajaid.

Detsembri alguses paigaldas Kristiine Linnaosavalitsus meie asumisse kaks “muki-kuki”prügikasti, mille küljes on ka biolagunevad kotid.

Prügikastid asuvad Kasvu/Kibuvitsa nurgal ja Vaarika tänaval.

Nüüd jääme ootama prügikaste ka jäätisepaberi jm. viskamiseks. 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *